Terugblik op twee jaar Amelanderhistorie.nl

Hoogtepunten en cijfers

De afgelopen twee jaar is deze website uitgegroeid tot een rijke informatiebron over de Amelander geschiedenis. U vindt ruim 100 artikelen, genealogische gegevens en vele oude foto's over Ameland. Dit is vooral het resultaat van de vele enthousiaste mensen die hun informatie hebben gedeeld, waarvoor wij hen zeer dankbaar zijn. In 2014 hebben ruim 36.000 belangstellenden deze website bezocht! Ook zijn veel geïnteresseerden ons via social media (Twitter, Google+) gaan volgen. 

 

Speciaal voor u hebben wij de 10 populairste artikelen op een rijtje gezet. Zo heeft u nog wat leesvoer voor de feestdagen. De artikelen staan in een willekeurige volgorde. 

1. Bijzondere gouden ring terug op Ameland

2. Oorlog op Ameland: de verhouding met de bezetter

3. De invloed van de zee op Ameland

4. Multatuli en Ameland

5. 309 jaar Ameland & Oranje-Nassau: hoe ons eiland werd verkocht

6. Fotoserie verdwenen bunkers op Ameland

7. Het zeemansleven van Willem Hendriks de Boer (1783-1851)

8. Antje Gerben en Tjette Trien

9. De laatste reis van een roeireddingboot

10. Dokter Ente

 

Tot slot willen wij u meedelen dat Amelander historie aan de Geschiedenis Online Prijs voor 2015 mee doet. Deze prijs wordt elke twee jaar aan een geschiedenis-app of website in Nederland uitgereikt. Wij zouden u willen verzoeken te stemmen op Amelander historie. Dit kan via deze link: https://www.geschiedenisonlineprijs.nl/?alias=amelanderhistorienl&type=W

 

Vindt u ook dat Amelander historie meer aandacht verdient? Stem dan op Amelander historie en deel dit artikel!

 

 

<<< TIP: schrijf u in voor onze maandelijkse nieuwsbrief >>>

VRIENDEN WORDEN

Word vriend van Amelander Historie! U ontvangt iedere maand onze historiekrant en krijgt een gratis e-book cadeau! 
 
 

Meer Amelander Historie:

Steun onze stichting 'De Ouwe Pôlle Ameland' en duik in de geschiedenis van Ameland

Sinds 1957 zet stichting 'De Ouwe Pôlle' zich in voor het behoud van het Amelander erfgoed en stimuleren we onderzoek en publicaties over de cultuurhistorie. Onze stichting bezit drie musea en geeft drie keer per jaar 'De Pôllepraat' uit boordevol verhalen over Ameland. In de winter organiseren we lezingen over Ameland voor onze donateurs. Steun onze stichting en musea en ontvang vanaf 12,50 euro het donateursblad 'De Pôllepraat' bij u thuis! 

>>>> Klik hier om donateur te worden. Met uw steun bewaren we het verleden voor de toekomst! <<<<

Ontvang de digitale Amelander Historie Krant

✔Iedere maand onze verhalen, foto's en boeken per mail ✔ Na bevestiging ontvangt u een e-book over Ameland ✔Afmelden kan altijd en is eenvoudig ✔Het is 100% gratis en u zit nergens aan vast ✔ Ruim 2.000 mensen gingen u voor!